Sádt Győző Alapítvány

Az Alapítványt családja hozta létre emlékére az Ő félretett pénzét kiegészítve azzal a céllal, hogy a ma Corvinus Egyetem hallgatóit támogassa. Sádt Győzőt a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem akkor 23 éves negyedéves hallgatóját 1992. május 11-én reggel a nyílt utcán, munkavégzés közben, brutálisan meggyilkolták. Jelentés az 1 felhasználásáról. KÉRJÜK AJÁNLJA FEL ADÓJA 1-ÁT ALAPÍTVÁNYUNKNAK! A támogatott hallgatók nevében is köszönjük! Kérje mástól a megbocsátást - a Velvet cikke.

OVERVIEW

This domain sadtgyozoalapitvany.hu presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have audited twenty pages within the web site sadtgyozoalapitvany.hu and found two websites linking to sadtgyozoalapitvany.hu.

SADTGYOZOALAPITVANY.HU RANKINGS

This domain sadtgyozoalapitvany.hu is seeing alternating amounts of traffic all over the year.
Traffic for sadtgyozoalapitvany.hu

Traffic ranking (by month) for sadtgyozoalapitvany.hu

Traffic ranking by day of the week for sadtgyozoalapitvany.hu

CORVINUS Főoldal

Ezek a lapok több, mint öt éves szolgálat után vonulnak nyugdíjba, miután már nem felelnek meg az egyetemi arculat és internetes tartalomszolgáltatás szigorú követelményeinek. A tartalom és a forma megújulása és emberi erőforrások átcsoportosítása eredményezte új lapjainkat, melyek reméljük megelégedéssel fogják szolgálni az új és friss információkra szomjazó kedves látogatóinkat.

WHAT DOES SADTGYOZOALAPITVANY.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sadtgyozoalapitvany.hu Mobile Screenshot of sadtgyozoalapitvany.hu Tablet Screenshot of sadtgyozoalapitvany.hu

SADTGYOZOALAPITVANY.HU HOST

We found that a single root page on sadtgyozoalapitvany.hu took two thousand one hundred and fifty-six milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
85.25.196.8

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that sadtgyozoalapitvany.hu is using the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 os.

Sádt Győző Alapítvány

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Az Alapítványt családja hozta létre emlékére az Ő félretett pénzét kiegészítve azzal a céllal, hogy a ma Corvinus Egyetem hallgatóit támogassa." Our analyzers observed that the web site also stated " Sádt Győzőt a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem akkor 23 éves negyedéves hallgatóját 1992." The Website also stated " május 11-én reggel a nyílt utcán, munkavégzés közben, brutálisan meggyilkolták. Jelentés az 1 felhasználásáról. KÉRJÜK AJÁNLJA FEL ADÓJA 1-ÁT ALAPÍTVÁNYUNKNAK! A támogatott hallgatók nevében is köszönjük! Kérje mástól a megbocsátást - a Velvet cikke."

MORE BUSINESSES

They Sing Madonna

Segunda-feira, 6 de julho de 2015. Foi um projeto lançado anos atrás que reuniu. As melhores covers de Madonna. Atendendo a diversos pedidos o link para a edição com diversos. Artistas Brasileiros cantando Madonna foi. Quinta-feira, 19 de fevereiro de 2015. Voltando às covers depois de muito tempo. A eterna Spice Girl Melanie C.

United Djs Of Camfrog Philippines

Download Link Of Funky Mix 138.

Blog de winner12193 - bienvenus sur mon blog - Skyrock.com

Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre.

ÇİNAR BELEDİYESİ Çınar Belediyesi

Bilgi Edinme Formu Tüzel Kişi. Bilgi Edinme Formu Gerçek Kişi. Köylerde Temizlik ve Yol Çalışmaları Başlatıldı. Çınar Belediyesi vatandaşların bilgiye erişimlerine kolaylık sağlamak amacı.

DIYAquaponics Robert Walker - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 1 Year. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets.